COIN-OP & COLLECTIBLES VEILING
Zaterdag 15 Juni 2024

Save the date! Onze aankomende Coin-op & Collectibles-veiling is op zaterdag 15 juni vanaf 10.00.
De veiling omvat een aantal prachtige collecties van Europese verzamelaars, allemaal samen aangeboden in één grote veiling. Alles moet weg!

De veiling omvat een aantal geweldige speelautomaten, jukeboxen, benzinepompen, flipperkasten, mechanische muziek instrumenten, oude kassa's en nog veel meer geweldige verzamelobjecten!

High-lights zijn onder meer een Mills Owl Musical Upright Slotmachine, 6 meter lange zigeunerwagen, 52-toets Nederlands straatorgel ‘De Salem’, zeldzame Belgische Goliath Jukebox en een fantastisch Weber Grandezza Orchestrion. Scroll naar beneden om enkele foto's van de collecties en high-lights van de veiling te zien.

Ons team werkt momenteel aan weer een prachtige veiling catalogus.
Meer aankondigingen over de catalogus en veiling van deze collecties volgen.

VEILING DATUM:
Zaterdag 15 juni 2024 - Vanaf 10.00

ADRES:
Ringbaan Noord 5, 5013 EA Tilburg, Nederland

KIJKDAGEN:
Wilt u de veilingitems bekijken of bepaalde kavels bezichtigen waarop u wilt bieden, dan bent u van harte welkom op één van de geplande kijkdagen;

Donderdag 13 juni 2024 van 10.00 – 17.00 uur
Vrijdag 14 juni 2024 van 10.00 – 17.00 uur
Zaterdag 15 juni 2024 van 9.00 – 10.00 uur (veiling start om 10.00 uur)

GEREALISEERDE PRIJZEN

VEILING CATALOGUS BESTELLEN & DOWNLOADEN

Bestel via onderstaande button de geprinte veiling catalogus voor de veiling van Jukebox Museum De Panne verzameling op 24 februari 2024. De catalogus zal midden december verstuurd worden.
Bestel geprinte veiling catalogus Pre-order Veiling Catalogus

De digitale veiling catalogus van de verzameling van Jukebox Museum De Panne uit België van 24 februari 2024 kan gedownload worden via onderstaande download button.

Ontdek de te veilen kavels

Kavels

TERUGBLIK VORIGE VEILINGEN

Dutch Auction Company organiseert jaarlijks meerdere fysieke veilingen op unieke locaties in Nederland!

Lees meer
Share by: